ציפוי שיניים – ציפוי חרסינה הינו ציפוי דקיק ואסתטי שמטרתו  לתת מענה להסתיר פגמים בשן. הציפוי הוא  בעל מראה מאד טבעי  שמעניק למטופל חיוך מושלם!

בדיקה לפני ביצוע ציפוי חרסינה לשיניים

התהליך הינו קצר באופן יחסי, מצריך פגישה ראשונית אצל הרופא המומחה  שבודק את מצב השיניים הסמוכות  לשן המדוברת.  היות ואנו מדברים על טיפול אסטתי  חשוב שהשן שעומדת לעבור  ציפוי לא תבלוט יחסית לשכנותיה וכאן בא יתרונו המובהק של המומחה לשיקום הפה שהנו בעל ראייה הוליסטית של כלל התהליכים המתקיימים בחלל הפה והשיניים. טיפול אצל ד"ר זאב אורמינר  מאפשר לך להינות מראייה כללית של מצב הפה וזאת על מנת שהטיפול הנקודתי יהיה מוצלח ככל הניתן ויעניק לך את התוצאה הרצויה. בהקשר זה מומלץ לקרוא את המאמר בנושא כתרי חרסינה לשיניים.

ליצירת קשר עם מומחה לשיקום הפה

התהליך

לאחר הבדיקה הראשונית, ד"ר אורמינר מכין את השן, בהליך קצר משייף שכבה דקיקה  של השן ולוקח מידות, שולח את המידה למעבדה שמייצרת את הציפוי שיניים לפי ההוראות המדוייקות שלו. גם כאן קיים מגוון רחב של מעבדות המציעות טווח מחירים רחב. כמובן שאנו עובדים עם מעבדה מאד מקצועית ומיומנת שעומדת בדרישות הקפדניות ובסטנדרטים של ד"ר אורמיאנר.

לאחר מספר ימים, עם הגעת הציפוי מהמעבדה, המטופל מוזמן לפגישת התאמה של הציפוי שיניים והציפוי מודבק לשן. ההליך עצמו פשוט, מהיר וללא כאבים. יחד עם זאת חשוב לדעת כי מומחיותו וניסיונו של הרופא שמבצע את ההליך, הם אלו שישיפעו על המהירות, הדיוק והתוצאה הסופית עבור אותו מטופל. לפיכך חשוב מאוד לבחור רופא מומחה בעל ניסיון רב בציפוי חרסינה לשיניים.

הערה: לאחר הטיפול, המטופל עשוי לחוש רגישות קלה בשן אשר חולפת לאחר מספר ימים.

יתרונות שיטת ציפוי שיניים – ציפוי חרסינה

  • היתרון הגדול בשיטה הזו: בקבלת מראה טבעי ביותר, אסטתי ועמיד לאורך זמן. התוצאה האסתטית מושלמת – אין את הקו השחור בחיבור שבין הכתר לחניכיים שנראה לפעמים בכתר רגיל.
  • הפגיעה בשן הטבעית היא מינימלית לעומת השיוף שמתבצע בהכנה לכתר.
  • המהירות בהשגת התוצאה הסופית שנובע ממינימום של פגישות.