הלבנת שיניים אצל ד"ר אורמיאנר תאפשר לך ליהנות מחיוך של מליון דולר עם שיניים לבנות ובוהקות

הלבנת שיניים הינו טיפול אסתטי קוסמטי שמתבצע בעקבות הכתמה שנוצרת על השיניים במשך שנים בעקבות עישון ושתיית משקאות כמו: קפה, תה, קולה וכו'. זו אחד הטיפולים הבטוחים, הקלים ונטולי כאב שמרפאת השיניים מציעה. ההלבנה מתבצעת על שיניים טבעיות בלבד.
כמובן שההלבנה היא תהליך משלים לתחזוקה שוטפת של הפה ולא ניתן לראות בה טיפול חליפי לצחצוח יום יומי.

ליצירת קשר עם מומחה לשיקום הפה


איך זה עובד

התהליך של הלבנת שיניים הוא פשוט ביותר וידידותי למטופל מבחינת הביצוע. לאחר בדיקת הרופא שנועדה לראות האם המטופל מתאים  לתהליך, הרופא לוקח מידות של הלסתות והמעבדה מייצרת סדים שהנם פלטות שקופות, גמישות ודקות של הלסתות שעליהם המטופל מורח את חומר ההלבנה. המטופל צריך  להרכיב את הסדים עם החומר במשך שעתיים כל יום לתקופה של כשבועיים, עד לקבלת הגוון הלבן הרצוי. משחה להלבנת שיניים בה נעשה שימו, מכילה חומר פעיל המחמצן את שכבה זו ומלבין את השיניים.

במהלך השבועיים מגיעים לביקורת כדי לבדוק את מידת ההתקדמות בתהליך.

לפני הלבנת שיניים מומלץ לעבור בדיקת שיניים ולראות אם פעולה זו נכונה בעבורך. לבדוק שאין עששת או בעיות חניכיים או בעיות אחרות.

היתרון של השיטה הזו  על פני שיטות אחרות הינה שהרופא והמטופל שולטים בתהליך. לאחר תקופה, שתלויה בתדירות שתיית משקאות ועישון, ניתן לשים את הסד פעם נוספת על השן או השיניים המוכתמות עד לקבלת הגוון הרצוי. הסדים נשארים אצל המטופל ואת החומר רוכשים דרכנו.

כשמבצעים הלבנה יש לקחת בחשבון אם יש כתרים בפה או סתימות לבנות. הכתר אינו משנה את צבעו כמו השיניים שמסביבו ויש לבצע את התהליך כך שלא יווצרו הבדלי גוון.

מטופלים שעברו הלבנת שיניים מדווחים לעיתים על רגישות מסויית שחולפת תוך זמן קצר.

התוצאה שאתה יכול לצפות לה בסיום התהליך

בסיום ההלבנה המטופל יוכל לחייך חיוך של מיליון דולר, שיניים לבנות בוהקות!

חשוב להבין, שההלבנה מבהירה את גוון השן שיתקרב לצבע לבן וייתן מראה אסתטי. התוצאה יציבה שנה עד שנתיים ומושפעת מאורח חייו של המטופל/ת.